$item->fielddefs.img.value}

Odzież reklamowa


Druk cyfrowy DTG to nowość na rynku i najszybciej rozwijająca się gałąź druku na odzieży. Stworzona z myślą o druku pojedynczych sztuk w nieograniczonej liczbie kolorów. W tej metodzie nie jest potrzebne przygotowanie klisz, matryc czy sit (jak jest to w przypadku sitodruku), co automatycznie redukuje koszty, szczególnie w niskich nakładach. Grafika drukowana jest wprost z urządzenia bezpośrednio na odzieży. Po wygrzaniu w prasie, nadruk staje się bardzo wytrzymały.

Nadruki charakteryzują się żywymi i nasyconymi kolorami a najlepsze efekty uzyskuje się drukując logotypy z przejściami tonalnymi niemożliwe do wykonania żadną inną techniką.

Druk DTG stosuje się wyłącznie do znakowania odzieży bawełnianej.

Używamy certyfikowanych tuszy co oznacza, że urządzenie umożliwia bezpieczne drukowanie na tkaninach przeznaczonych dla dorosłych i dzieci, w tym również dla niemowląt.

 


Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Wykonujemy na zamówienie haft na różnych elementach garderoby, takich, jak: koszulki, bluzy, koszule, polary, jak również na ręcznikach czy torbach. Nasza oferta obejmuję wykonanie haftu do 6 kolorów.

Powrót

CZEKAMY NA PAŃSTWA

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do naszego biura !
Od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00
Sobota: nieczynne

ul. Kujawska 24, 86-050 Solec Kujawski

ul. Szosa Chełmińska 124 E. 87-100 Toruń

Biuro

  • BIURO SOLEC 724 436 303
  • BIURO TORUŃ 511 404 876
  • info@madres.pl
  • torun@madres.pl

Grafik

  • 534 544 400
  • biuro@madres.pl