Jak działamy

10 lat doświadczenia na rynku poligraficznym to nasz atut!

Masz pomysł, projekt. Potrzebujesz kogoś, kto dysponuje narzędziami, które umożliwią Ci realizację Twojej wizji, serdecznie zapraszamy.

Przedstawiamy w skrócie pracę naszego parku maszynowego.

01

ROZMAWIAMY, SŁUCHAMY

Rozmawiamy, słuchamy, zadajemy pytania i udzielamy wyczerpujących odpowiedzi – staramy się zdobyć jak najwięcej informacji na temat zlecenia i dokładniej poznać oczekiwania klienta.
 

02

PLANUJEMY, WYLICZAMY

W biurowym zaciszu opracowujemy szczegółową ofertę, uwzględniającą wymagania i oczekiwania klienta. Przygotowujemy kosztorys i terminarz prac.
 

03

WYMYŚLAMY, POSZUKUJEMY

Dyskutujemy, planujemy, rozważamy za i przeciw, szukamy optymalnych rozwiązań. Pomysłów mamy tysiąc na minutę. Wszystkie dokładnie analizujemy, a najlepsze z najlepszych trafiają do rąk grafików. 
 

04

PROJEKTUJEMY

Koncepcje zamieniamy w projekty. Wewnętrzny konkurs pozwala wybrać najciekawsze propozycje. Wstępne, 2-3 projekty przesyłamy klientowi. Wskazany przez klienta projekt jest dopracowywany.
 

05

REALIZUJEMY

Najlepszym z najlepszych pomysłów trzeba nadać postać folderu, strony internetowej, czy systemu wystawienniczego. Drukujemy, kodujemy, dopracowujemy każdy detal.
 

06

FINALIZUJEMY PROJEKT

Domykamy, dokańczamy, sprawdzamy, testujemy – słowem wdrażamy gotowy produkt.

Powrót

CZEKAMY NA PAŃSTWA

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do naszego biura !
Od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00
Sobota: nieczynne

ul. Kujawska 24,

86-050 Solec Kujawski

Biuro

 724 436 303

Grafik

  • 534 544 400
  • biuro@madres.pl